opony
-->
 

Naprawa samochodów - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Zobacz największą firmę oponiarską. Opony używane z Łodzi.
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Auto Service Ryszard Bienia

Opis:

Naprawą samochodów zajmujemy się z pokolenia na pokolenie. Mój ojciec, Jan Bienia założył firmę w 1992r. Od samego początku specjalizował się w diagnostyce silników benzynowych. Dysponując bogatą wiedzą, doświadczeniem i nowoczesnymi jak na tamte czasy urządzeniami potrafił z zegarmistrzowską precyzją naprawiać ówczesne samochody. Towarzyszyłem mu w tym od najmłodszych lat. Pasjonowało mnie to bardziej niż bieganie za piłką. W wieku kilkunastu lat potrafiłem bez problemu wykonywać te same naprawy co ojciec.

W 1993 przejąłem warsztat. Założyłem działalność gospodarczą i w wieku 18 lat zacząłem ścierać się z trudami dnia codziennego z życia mechanika. Ojciec początkowo trochę pomagał, ale szybko rozwijająca się technika samochodowa spowodowała, że nie nadążył za nią. Wolał zostać niezastąpionym mistrzem od gażników. Ja nie mogłem pozwolić sobie na to by zostać w miejscu i spocząć na laurach. Już w trakcie szkoły zawodowej a póżniej w czasach technikum, w czasie wakacji jeżdziłem do Niemiec, do przypadkiem poznanego właściciela warsztatu samochodowego.

Tam, razem z jeszcze jednym kolegą ze śląska poznawaliśmy budowę i sposoby napraw zachodnich samochodów, które były rarytasem na naszych drogach. Szybko opanowaliśmy podstawy i skomplikowane na pozór mechanizmy przestały straszyć. W celu podniesienia swoich kwalifikacji podjąłem i ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym studia na Politechnice Opolskiej. Pracując w małym warsztacie odziedziczonym po ojcu zawsze marzyłem i miałem wizję dużego, wygodnego i wspaniale wyposażonego budynku. Dwa lata temu to marzenie zrealizowałem. Od roku zatrudniam wyśmienitego fachowca.

Permanentnie szkolimy się i zgłębiamy tajniki wiedzy, by móc jeszcze lepiej, pewniej i szybciej naprawiać Państwa samochody. Każdego klienta traktujemy szczególnie, wykonując zlecone naprawy uczciwie i fachowo. Mam świadomość, że chcąc poważnie konkurować z serwisami autoryzowanymi musimy być świetnie przygotowani zarówno pod względem teoretycznym jak i sprzętowym. Do napraw stosujemy odpowiednie narzędzia i urządzenia renomowanych firm. Czystość w moim warsztacie szokuje wielu klientów i jest naszą wizytówką.

Mam nadzieję, że wysiłek, który wkładam w kreowanie wizerunku mojej firmy jako godnej zaufania nie idzie na marne. Robię wszystko abyście Państwo byli zadowoleni z naszej pracy i zawsze mogli bezpiecznie wrócić do swoich domów. Wszystkim, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że w razie potrzeby będą wiedzieli gdzie udać się po pomoc. Postaram się nie zawieść Państwa oczekiwań. Wszystkich potencjalnych, nowych klientów zapraszam do bezpośredniego odwiedzenia mojej firmy i przekonania się, że cena jest pojęciem względnym w odniesieniu do wysokiej jakości wykonanej usługi.


Kontakt
Auto Service Ryszard Bienia
ul. Wolności 49
47-330 Januszkowice
woj. opolskie

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00

Biuro:
tel./fax (0-77) 484 40 99
kom. 0601 976 072

E-mail:
auto.service.bienia ( at ) neostrada.pl

www.bienia.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Magda
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 3
Dodane: 2008.01.24
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj